sobota, 4 czerwca 2016

To nie ja

To nie ja robiłam te prace :)
Dziś prace mojej młodszej latorośli (12-letniej) 
Pierwsza to torebka ozdobiona laleczką. W zeszłym roku uczestniczyłyśmy w laleczkowych warsztatach prowadzonych przez Gosię S. klik.
Tym razem Ala użyła dużego stempla, bo jest łatwiejszy do wycinania. Włosy pokolorowała kredkami.  Do torebki można włożyć np słodycze :)


Torebkę zgłaszamy na wyzwanie dziecięce

****
Jeszcze na koniec pokażę, to co naprawdę lubi robić Ala :)

 Pozdrawiamy serdecznie!

11 komentarzy:

 1. Dała radę, wcale nie widać, że to dziecię robiło. !!! Brawo ! Moja trochę starsza, ale wszelkie takie prace omija łukiem. Kiedyś lubiła , teraz nie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiam profesjonalnie wykonana pracę i cieszę się, że dorasta nam kolejna skraperka. Dziękujemy za udział w wyzwaniu na blogu sklepu Od A do Zet.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczne prace, rośnie Ci konkurencja ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudownie! Estetycznie i z niesamowitym wyczuciem w dobieraniu kolorow! Dziękujemy za udział w wyzwaniu na blogu sklepu Od A do Zet!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudownie! Estetycznie i z niesamowitym wyczuciem w dobieraniu kolorow! Dziękujemy za udział w wyzwaniu na blogu sklepu Od A do Zet!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękujemy za pokazanie nam prac córki oraz za wzięcie udziału w naszej zabawie.
  Torebeczka na słodycze rewelacyjna. Kolejna scraperka na rynku :)
  Mama - pilnuj się! Konkurencja zagląda Ci przez ramię!

  OdpowiedzUsuń
 7. Prawdziwe mistrzostwo. Sama nie wiem czy bym sobie tak świetnie poradziła ze stemplem. Bardzo fajny pomysł na zapakowanie słodyczy. Fajnie, że przyłączyliście się do naszej zabawy. Dziękuję w imieniu DT sklepu Od A do Zet :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Rewelacja, wspaniale ! no to masz Agnieszko kogo szkolić :) do czasu aż Cię prześcignie ;) ale myślę, że to by Cię nie zmartwiło :)

  OdpowiedzUsuń
 9. W genach dostała ;-))) I cierpliwość wielką posiada a to kolejna zaleta :-)))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)